Používateľské meno

Heslo

RC PORTAL

1 2
autor správa
Johny
modelár

Príspevkov: 205

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 2. 5. 2011 o 11:43 | odkaz na príspevok
Predám helikoptéru Mini Titan E325 v súčasnej dobe prerobenú na ako model. Komplet osadenú elektronikou a množstvom náhradných dielov . Možnosť spetného prerobenia na 3D helinu. Celé to dám za 200,- Eu , ak by mal niekto záujem aj o prímač ,ktorý tam je namontovaný Futaba R6106HFC , tak ten je za 50,-Eu.
Bydlisko: Bratislava, ( 63 rokov )
Johny
modelár

Príspevkov: 205

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 5. 2011 o 14:09 | odkaz na príspevok
Tak nikoho to neoslovilo , čo sa Vám nepáči , však len to gyro čo tam je stojí 150,-Eu ..... Všeci tu zháňate heliny za málo peňazí a tu máte kvalitnú mašinku a nikto nič ?!?!?
Bydlisko: Bratislava, ( 63 rokov )
redix
modelár

Príspevkov: 1947

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 5. 2011 o 14:35 | odkaz na príspevok
Mna to oslovilo , paci sa mi velmi, ale uz som vyhodil tento rok asi 500 eur na lietadla a suciastky tak si musim nechat zajist chut

jedine tak na splatky 20E/mesiac
Bydlisko: Senec
martin.b
modelár

Príspevkov: 1066

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 5. 2011 o 14:37 | odkaz na príspevok
ked to mas tak, cloveka co tomu nerozumie to neoslovi lebo tomu nerozumie, a clovek co uz vrtulnik ma tak si druhy kupi len tazko. mna to tiez oslovilo ale mam klona Trexa takze by mi to bolo zbytocne
Bydlisko: Nitra
skylark
modelár

Príspevkov: 1454

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 9. 5. 2011 o 15:16 | odkaz na príspevok
Buď trpezlivý, určite sa niekto nájde kto to kúpi, veď je to krásny vrtuľník za dobrú cenu. Ale môže to trvať pár týždňov, len si raz za týždeň posuň inzerát hore...
Bydlisko: Prešov ( 54 rokov )
Johny
modelár

Príspevkov: 205

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 10. 5. 2011 o 08:35 | odkaz na príspevok
Ďakujem za povzbudenie , no Ja nie som netrpezlivý , len sa čudujem. Sezóna frčí a mne na to padá prach , jednoducho nestíham všetko lietať . Chcem si nechať iba Protosa s T-rexom . Ale už sa dáky chalani ozvali......
Bydlisko: Bratislava, ( 63 rokov )
Timo
modelár

Príspevkov: 1248

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 10. 5. 2011 o 10:24 | odkaz na príspevok
Janči ale keď nestíhaš ja Ti ho vyvenčím (toho minititana) ale budeš ho musieť vytiahnuť z toho kabáta. hehehehe
( 49 rokov )
Johny
modelár

Príspevkov: 205

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 10. 5. 2011 o 20:49 | odkaz na príspevok
Ale on pekne lieta aj v kabáte, vieš ono to je v dákom kabáte vždy bespečnejšiem ale to asi nehovoríme o lietaní s helinou , že Timo !!!!!
Bydlisko: Bratislava, ( 63 rokov )
Mator
modelár

Príspevkov: 7

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 5. 2011 o 08:23 | odkaz na príspevok
Ahoj Johny, mal by som zaujem o Tvojho minititana, vieme sa dhodnut na cene? Za co by si mi to dal bez gyra? Ja nejake svoje mam, dakujem.
Bydlisko: Martin
Johny
modelár

Príspevkov: 205

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 5. 2011 o 17:17 | odkaz na príspevok
Navrhni cenu , no Ja to gyro nepotrebujem , tak to je pre mňa také nie moc rozumné riešenie.
Bydlisko: Bratislava, ( 63 rokov )
Mator
modelár

Príspevkov: 7

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 13. 5. 2011 o 18:46 | odkaz na príspevok
No ja Ti neviem hľadám niečo lacné lebo le začínam, nejaké veci mám z HK tu gyro aj vysielac a primac, chcel som aj vrtas ale ak bude Tvoja ponuka dobrá a dohodneme sa tak nemusím čakať na HK a minititan je minititan, no pre mna by bola ideálna cena 200 mínus cena gyra ale to sa neoplati Tebe tak nejaký kompromis môžeme spravit ale to nechám na Teba, ja som z Martina ale mám známych v BA tak by to hádam niekto zobral, tak ja navrhujem cenu 100 euro bez gyra
Bydlisko: Martin
pyglo
modelár

Príspevkov: 200

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 5. 2011 o 09:05 | odkaz na príspevok
Janči, práve doma malujeme trošku upravujeme,tento set by sa mi celkom hodil do chodby , ps: niekto zbiera parohy a Ja napoleonov A HELINKY, a ako mne by si to mohol odstrojiť a predať za 100eur.
Bydlisko: Leopoldov
Johny
modelár

Príspevkov: 205

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 5. 2011 o 14:17 | odkaz na príspevok
Mator:
No ja Ti neviem hľadám niečo lacné lebo le začínam, nejaké veci mám z HK tu gyro aj vysielac a primac, chcel som aj vrtas ale ak bude Tvoja ponuka dobrá a dohodneme sa tak nemusím čakať na HK a minititan je minititan, no pre mna by bola ideálna cena 200 mínus cena gyra ale to sa neoplati Tebe tak nejaký kompromis môžeme spravit ale to nechám na Teba, ja som z Martina ale mám známych v BA tak by to hádam niekto zobral, tak ja navrhujem cenu 100 euro bez gyra


pyglo:
Janči, práve doma malujeme trošku upravujeme,tento set by sa mi celkom hodil do chodby , ps: niekto zbiera parohy a Ja napoleonov A HELINKY, a ako mne by si to mohol odstrojiť a predať za 100eur.


Chlapci , mne je strašne lúto to rozoberať , ten MiniTitan je kvalitná mašinka , dobre osadená , s veľa rôznymi dielmy , bola by ozaj škoda aby iba niekde stála. Porozmýšlajte .....
Bydlisko: Bratislava, ( 63 rokov )
igor21
modelár

Príspevkov: 461

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 14. 5. 2011 o 20:53 | odkaz na príspevok
Johny nic nerozoberaj, neboj tato ponuka neostane dlho na ocet
Bydlisko: Trnava
mho1
modelár

Príspevkov: 10

Moje modely
Poslať správu
Správa zaslaná: 16. 5. 2011 o 13:21 | odkaz na príspevok
Ak si ochotný mi ho rezervovat do jula, tak ja ho zoberiem.
V pripade zaujmu mi napis: mho1@azet.sk
1 2
  • Odpovedať
Téma je zamknutá. Nemôžete pridať príspevok.
Úvodná stránka
  • 140 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelov
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galérie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazár
  • 8 inzerátov za posledných 24 hodín.
Podujatia
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: